O.pl Home
1. Aukcja Plakatu — Rempex — 26 maja 2022

Archiwum O.pl
Polskiego Portalu
Kultury

O.pl Polski Portal Kultury - Archiwum Archiwalne treści O.pl Polskiego Portalu Kultury dostępne są obecnie w domenie Ownetic.com:

Magazyn O.pl

https://ownetic.com/magazyn
Magazyn O.pl – przestrzeń kreowania interdyscyplinarnego dyskursu o kulturze współczesnej w Polsce, miejsce współtworzone przez najważniejsze osobistości polskiej kultury oraz otwarte na głosy młodego pokolenia krytyki polskiej. Główny cele Magazynu to krytyczna analiza kondycji współczesnej kultury, prezentacja najciekawszych wydarzeń i procesów – ich ocena w kontekście historycznym, społecznym i politycznym. Magazyn wspiera aktywność twórczą poprzez omówienia, recenzje, prezentacje, interpretacje interesujących i wartościowych zjawisk kulturalnych w Polsce i na świecie.

Wydarzenia O.pl

https://ownetic.com/wydarzenia
Wydarzenia O.pl – przestrzeń prezentacji wyselekcjonowanych, najważniejszych wydarzeń kulturalnych. Informacje emitowane na stronach serwisu były najwyższej jakości rekomendacją O.pl. Każdego dnia spośród setek aktualnych wydarzeń zespół redakcyjny wyróżniał jedno przedsięwzięcie, zamieszczając na stronie jego obszerną prezentację. Wydarzenie to nie tylko szczegółowe informacje i założenia ideowe, lecz także bogata galeria zdjęć, która pozwala użytkownikom poznać jego stronę wizualną.

News O.pl

https://ownetic.com/news
Serwis News.O.pl został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby użytkowników. Pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do informacji o wydarzeniach odbywających się w Polsce oraz o projektach promujących polską kulturę za granicą. News.O.pl to codzienna dawka najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata: sztuk wizualnych, architektury, designu, muzyki, fotografii, filmu, teatru, literatury, historii, tańca.

Cytaty O.pl

https://ownetic.com/cytaty
Serwis Cytaty O.pl to baza cytatów znanych postaci.

Nagroda O.pl

https://ownetic.com/nagroda
Nagroda O przyznawana była przez O.pl Polski Portal Kultury i honorowała ważnych dla polskiej kultury twórców, pracujących zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Doceniani byli nie tylko artyści, ale także organizatorzy życia kulturalnego.

Inne:

Strony specjalne:

Powielanie, przetwarzanie i dalsze rozpowszechnianie treści i materiałów zamieszczonych na stronach Ownetic.com, w jakikolwiek sposób, w całości lub w części, bez wcześniejszej pisemnej zgody Ownetic jest zabronione.