Polscy piłkarze walczą o jak najlepsze rezultat na Mistrzostwach Świata w Katarze. W sobotę mieli okazję zagrać z Arabią Saudyjską i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Polaków 2:0. Przed meczem polscy zawodnicy weszli na stadion w swoich strojach codziennych. Jakub Roskosz, a więc ceniony ekspert modowy, kolekcjoner zegarków, i nie tylko, na swoim profilu na Twitterze zamieścił wpis, w którym docenił widziane właśnie wtedy zegarki Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika.

Wyjątkowe modele zegarków polskich piłkarzy

Zarówno Robert Lewandowski, jak i Arkadiusz Milik przed meczem pojawili się na stadionie i zaprezentowali się w wyjątkowych zegarkach. Tak wynika przynajmniej z opinii znanego eksperta modowego, kolekcjonera zegarków i twórcy kursu internetowego o e-commerce, Jakuba Roskosza. Zamieścił on wpis na swoim profilu Twitter o takiej treści:

„Trzeba przyznać, że nasi napastnicy Lewandowski i Milik mają świetny zegarkowy gust. Robert z Patek Philippe Aquanaut 5164R-001, a Arek z bardzo podobnym 5167R-001. W obu przypadkach to świetne inwestycje i absolutnie genialne zegarki.”

W swoich wypowiedziach Jakub Roskosz dodał także:

„Zegarek Roberta wart jest aktualnie +/- 450 tys. zł, Arka – 400 tys. zł. W obu przypadkach to +/- 100% więcej od ceny retail”.