To już dzisiaj! Na ten dzień długo czekali fani Dawida Podsiadło. Trwa premiera płyty najpopularniejszego artysty muzycznego w kraju.

Bez wątpienia Dawid Podsiadło należy do najwybitniejszych artystów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, a także osiągnięcia, o których wielu artystów może tylko pomarzyć. Może pochwalić się chociażby występem jako główna gwiazda na pełnym Stadionie Narodowym PGE w Warszawie. Zagra na nim ponownie 26 sierpnia 2023 roku! Wiadomo już, że wejściówek będzie około 80 tysięcy.

Właśnie dzisiaj artysta wypuścił swój nowy album „Lata Dwudzieste”, który już bije rekordy odtworzeń. Piosenki z albumu można odsłuchać we wszystkich serwisach streamingowych, a także zakupić je w postaci krążka w sklepach. W sieci pojawił się też singiel pt. „To co masz Ty!”, a także „POST” wraz z teledyskiem. Fani artysty długo wyczekiwali nowej propozycji muzycznej. Ostatni album wokalisty został wydany w 2018 roku.

Dawid Podsiadło świętuje premierę płyty

Bez wątpienia artysta jest jednym z najchętniej słuchanych wokalistów w naszym kraju. Dał się poznać szerokiej publiczności w programie muzycznym X-Factor. Został zwycięzcą tego programu w 2012 roku. Rok później wydał debiutancki album muzyczny pt. „Comfort and Happiness”. 18 razy był nominowany do najważniejszej nagrody Fryderyk. Wygrał, aż 12 razy! Dzisiaj jest cenionym piosenkarzem i autorem tekstów. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej.

Do tej pory artysta wydał takie płyty jak: „Comfort and Happiness” (2013), Annoyance and Disappointment (2015), Małomiasteczkowy (2018). Wszystkie jego dotychczasowe albumy muzyczne otrzymywały najwyższe notowania na liście sprzedaży OLiS. Gra na takich instrumentach jak np. pianino, ukulele, gitara, puzon, syntezator, cymbałki. Do wzajemnej współpracy zapraszał czołowych artystów jak np. Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Artur Rojek, Daria Zawiałow. Od wielu lat współpracuje z Sony Music Polska.