Informacje dotyczące jednej z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat właśnie wypłynęły na powierzchnię. Co nie jest zaskakujące, zwiastun szóstej edycji “Grand Theft Auto” zdobył ponad 100 milionów wyświetleń w ciągu zaledwie jednego dnia! To co jest godne uwagi, to fakt, że twórcy tej znanej gry postanowili użyć utworu Toma Petty’ego jako ścieżki dźwiękowej do zapowiedzi.

Kulisy najnowszego dodatku do tej ikonicznej gry komputerowej były otoczone tajemnicą. W końcu, we wtorek – 5 grudnia, studio Rockstar Games udostępniło oficjalną zapowiedź GTA VI. Premiera została zaplanowana na pierwszy kwartał 2025 roku. Tym razem producenci jednej z najchętniej wybieranych serii gier komputerowych przenoszą graczy do stanu Leonida, który został zaprojektowany na wzór Florydy.

Liczne wskazówki sugerują, że fabuła gry skupi się przede wszystkim na dwóch głównych bohaterach. Zwiastun GTA VI daje nam szczególnie rozbudowany obraz jednej z postaci – przestępczyni o imieniu Lucia. Będzie jej stale towarzyszył Jason. Ta para tworzy ekscytujący duet przypominający słynne Bonnie i Clyde.