Dzisiaj przed południem doszło do tragicznego zdarzenia w Sochaczewie. W wyniku ataku nożownika, do którego doszło w jednym z lokalnych sklepów śmierć poniosła 35-letnia kobieta. Z doniesień wynika, że policja ma już wytypowanego sprawcę. Jednakże osoba podejrzana o popełnienie tego przestępstwa nie została jeszcze ujęta. Funkcjonariusze wciąż prowadzą poszukiwania. Obława ma trwać aż do skutku.

Wstępne ustalenia

Jak przekazała prasie policja od zdarzenia doszło w Sochaczewie w godzinach przedpołudniowych. W jednym z lokalnych sklepów znaleziono 35-letnia kobieta z licznymi ranami kłutymi na ciele. Niestety kobiety nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zamordowana była ekspedientką w sklepie, w którym została znaleziona. Na miejscu szybko pojawili się prokuratorzy i funkcjonariusze, którzy obecnie prowadzą czynności śledcze. Policjanci wytypowali już podejrzanego o zamordowanie kobiety. Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu sochaczewskiego. Jednak do tej pory nie udało się jeszcze ustalić miejsca jego pobytu. Policyjna obław wciąż trwa. Biorą w niej udział funkcjonariusze z Sochaczewa oraz Płocka. Policja zapewnia, że będzie szukać podejrzanego do skutku. Śledczy prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania. Służby korzystają ze śmigłowca oraz pomocy psów tropiących.

Całość zdarzenia na monitoringu

Sklep, w którym doszło do zabójstwa znajduje się przy drodze wylotowej z Sochaczewa. Na przeciwko budynku mieszczącego sklep znajduje się cukiernia. Jak donoszą media policja zabezpieczyła już filmy wideo z kamer zamontowanych w cukierni. Również na terenie miejsca zbrodni znajduje się monitoring. Właśnie dzięki kamerom w sklepie pracownik zajmujący się monitoringiem widział całe zdarzenie i poinformował policję. Jednakże gdy pierwszy patrol dotarł pod wskazany adres nie był w stanie wejść do środka sklepu. Aby moc dostać się do środka funkcjonariusze musieli wezwać współpracownicę zamordowanej, która otworzyła zamknięte na klucz drzwi.