W miniony wtorek, 4 czerwca, przekazaliśmy wam informacje o prowadzonych przez policję działaniach poszukiwawczych związanych z osobą Sebastiana G. Następnego dnia, tj. 5 czerwca, stróże prawa oficjalnie potwierdzili niepokojące wieści o tragicznym zakończeniu tej operacji.

Pamiętamy, że wszystko zaczęło się 28 maja. Wtedy to około godziny dwunastej Sebastian G. opuścił mieszkanie swojego znajomego w Iławie i pojechał w nieustalonym do tej pory kierunku. Niestety, mężczyzna nigdy nie dotarł do swojego domu w Olsztynie, a próby nawiązania z nim kontaktu przez rodzinę i przyjaciół okazały się bezskuteczne.

Dopiero dzisiaj na platformach mediów społecznościowych pojawiły się niepokojące informacje sugerujące dramatyczny obrót sprawy. Doniesienia te zostały następnie potwierdzone przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie.

– Niefortunne poszukiwania zakończyły się tragicznym finałem. Udało nam się zlokalizować ciało zaginionego Sebastiana G. – powiedziała do nas podkomisarz Anna Balińska, członek zespołu prasowego olsztyńskiej Komendy Miejskiej Policji.

Chociaż policja odnajduje się na pierwszej linii tej tragicznej zdarzenia, decydowała się zachować dyskrecję w odniesieniu do szczegółów tego przypadku, mając na uwadze dobro i uczucia najbliższych zaginionego Sebastiana G.