Święto zakupów coraz bliżej, zatem już dziś warto rozejrzeć się za pierwszymi promocjami i akcjami rabatowymi. W niektórych sklepach trwają one cały ostatni tydzień listopada, a wiele punktów organizuje małe promocje przez niemal cały miesiąc. Gdzie szukać najlepszych ofert na Black Friday?

Internet źródłem promocji i inspiracji

Promocje z okazji Black Friday organizuje niemal każdy większy sklep. Dotyczy to również punktów, działających w internecie – to właśnie tutaj warto poszukać akcji rabatowych, a także licznych inspiracji, które pomogą nam dokonać wyboru najlepszych produktów. Na wielu stronach internetowych, takich jak ta: https://www.housebrand.com/pl/pl/black-fridayfunkcjonują nawet specjalne sekcje o nazwie „Black Friday”, w których znaleźć można artykuły przecenione specjalnie na święto zakupów. Dzięki temu, że zostały one zebrane w jednym miejscu, zdecydowanie łatwiej nam się odnaleźć, zwłaszcza jeśli mamy w pełni sprecyzowane oczekiwania. Poszukiwania promocji z okazji Black Friday mogą też opierać się na wyszukiwarkach internetowych – wystarczy tylko wpisać odpowiednią frazę, a wyświetlą nam się porównywarki ofert, tak abyśmy od razu mogli sprawdzić, jakie rabaty oferuje konkretny sklep internetowy.

Promocje w sklepach, drogeriach, a nawet…aptekach!

Black Friday nie omija dziś żadnego punktu handlowego – sprzedawcy, którzy nie dadzą ponieść się fali wyprzedaży, zwykle nie odnotowują w tym dniu dużych zysków. Teraz święto zakupów to jednak nie tylko przecenione ubrania, ale również kosmetyki, akcesoria dla domu, a nawet suplementy diety czy wyroby medyczne dostępne w aptekach. Jak się okazuje, z okazji Black Friday znaleźć można naprawdę sporo rzeczy w zdecydowanie niższych cenach, gdyż rabaty mogą sięgać aż 70%. Co ważne, powinniśmy szukać dobrych ofert nie tylko w internecie, ale również w sklepach stacjonarnych, w których często propozycje dla klientów są zupełnie inne, niż w sieci. Warto jednak się pospieszyć, gdyż najlepsze sztuki wyprzedają się bardzo szybko. Nic dziwnego, ostatecznie z okazji Black Friday kurtki zimowe damskie oraz inne artykuły mogą być przecenione o co najmniej połowę. Zachęca to nie tylko do uzupełniania swojej garderoby, ale również do kupowania prezentów. W końcu taniej przed Bożym Narodzeniem już nie będzie.