Szukasz prestiżowego hotelu blisko plaży? Planujesz konferencje nad morzem lub uroczystości weselne? To doskonale się składa! Przyjeżdżając na Wyspę Sobieszewską pozostającą w bliskości z centrum Gdańska dajesz sobie możliwość skorzystania z luksusowych apartamentów w postaci komfortowych pokoi, które są idealne do zapewnienia sobie wypoczynku w najlepszym wydaniu.

Wyjątkowy hotel w Sobieszewie usytuowany jest blisko plaży, w otoczeniu urokliwej zieleni. Nocleg w tym atrakcyjnym obiekcie to nie lada gratka dla turystów zwiedzających Gdańsk, gdyż nocleg w Hotelu Orle, z powodu bliskiej odległości hotelu od centrum miasta, stanowi idealna bazę wypadową do zwiedzania Starówki i innych interesujących miejsc i zabytków.

Hotel Orle w Gdańsku – przestrzeń do relaksu i wytchnienia

Doskonała lokalizacja Hotelu i sprzyjające warunki do wypoczynku sprawiają, że do obiektu przyjeżdżają rodziny z dziećmi z całej Polski. Dzięki licznym atrakcjom, placom zabaw i komfortowego basenu z płytką strefą dla najmłodszych gości, pobyt w tym ekskluzywnym miejscu z pewnością zostanie zaliczony do udanych i powtórzony za rok.

Hotel Wyspa Sobieszewska dedykowana jest również singlom i parom, gdyż ze względu na bliskie sąsiedztwo lasu pozwala wyciszyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku. Kompleksowe wyposażenie strefy relaksacyjnej SPA pozwoli naładować baterie, zresetować głowę, nabrać dystansu, uporządkować myśli.

Hotel Wyspa Sobieszewska – dla wszystkich, którzy w natłoku wyjazdów poszukują przyjaznej przestrzeni

Hotel Wyspa Sobieszewska jest miejscem, odpowiadającym na najbardziej wymagające oczekiwania gości. O komfort gości i ich dobre samopoczucie dba najlepiej wykwalifikowany personel pracowniczy. Apartamenty zaaranżowane z myślą o wygodzie pracy sfery biznesowej i komforcie odpoczynku Gości, spełniają najwyższe aktualne standardy komfortu i obsługi, stając się niezwykle przyjaznym miejscem dla odpoczynku.

Centrum Konferencyjne, uroki piaszczystej plaży, strefa spa & wellness

Plac zabaw, parking,  klimatyczny basen, sauny, stół bilardowy, jacuzzi – na Wyspie Sobieszewskiej dzieje się wiele!  Planując wypoczynek nad morzem, pamiętaj, że okolice Gdańska i Wyspy Sobieszewskiej są idealnym miejscem na zorganizowanie rodzinnego wyjazdu, ślubu i wesela oraz sezonowych wojaży. Obiekt swoim gościom oferuje także pakiety pobytowe – zarówno dla firm organizującym szkolenia jako profesjonalne Centrum Konferencyjne jak i gości indywidualnych. Czyż to miejsce nie jest warte grzechu? Grano Hotel Sol Marina na Wyspie Sobieszewskiej jest obiektem jedynym w swoim rodzaju, który koniecznie musisz odwiedzić!