Internet obiegła smutna wiadomość o nagłej przedwczesnej śmierci Łukasza „JeffreJ” Chmiela, lubianego komentatora e-sportu.

Komunikat o odejściu z tego świata tej zasłużonej dla środowiska gamingowego postaci pojawił się w mediach społecznościowych. Jak napisano 33-letni Łukasz Chmiel zmarł nagle i niespodziewanie. Wielu fanów e-sportu znało go jako komentatora.

Jak dotąd nie podano do publicznej wiadomości co było przyczyną śmierci. Zmarły Łukasz „JeffreJ” Chmiel od czterech lat, od roku 2018 związany był z Czwórką Polskiego Radia, na antenie której prowadził program „Strefa Gamingu”.

W pożegnaniach zamieszczonych w serwisie Instagram na profilu radiowej Czwórki znane postacie świata gamingowego złożyły wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłego. Napisano, że odszedł „Dziennikarz, gracz, komentator i miłośnik esportu w tym niesamowity entuzjasta bijatyk”. Wszyscy zgodnie mówią, że jego śmierć jest trudna do zaakceptowania. Przypomniano też, że Łukasz Chmiel był człowiekiem, który dla polskiego Tekkena, czyli konsolowej gry z kategorii bijatyki, zrobił więcej niż ktokolwiek inny. Przypomniano też, że Chmiel był serdecznym kolegą i człowiekiem, który wiele przeszedł w swoim krótkim życiu.