Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym spędzamy czas w sposób rodzinny i spokojny. Nie może przy tym wszystkim zabraknąć prezentów, które być może nie są najważniejsze na ten moment, ale jednak pokazują, że kochamy kogoś tak bardzo, że chcemy mu oferować drobny upominek. Jedni stawiają na drobiazgi, które są tanie, a jeszcze inni sięgają głęboko do sakiewki. Mamy propozycję pod choinkę, a jest nią smartwatch Marea. Jest wiele powodów, dla których warto po niego sięgnąć, a my powiemy wam o kilku z nich. Zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym artykułem!

Smartwatch jako prezent na święta – dlaczego warto?

Obecnie coraz częściej sięgamy po smartwatche. Nie ma co się dziwić, ponieważ już niekoniecznie pasuje nam klasyczny zegarek, który ma swoje zalety, jednak szczególnie osobom aktywnym może on służyć tylko jako ozdoba. To, jaki smartwatch wybierzmy, zależy przede wszystkim od naszego gestu, ale nie ma co ukrywać, również od finansów. Wybieramy smartwatche dlatego, że mogą one monitorować aktywność, co szczególnie jest ważne dla osób żyjących „na sportowo”. Widać to po osobach, które biegają czy też chodzą na siłownie. Dla nich zegarek smartwatch jest bardzo ważną pomocą. Najlepsze produkty posiadają nawet wbudowanych trenerów personalnych i plany, więc w sumie dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić na konsultacjach z trenerem, które kosztowałyby nas niemało.

Smartwatche to produkty, które jak najbardziej warto dawać na prezent świąteczny. Oczywiście, wcześniej warto wiedzieć, czy taka osoba posiada bądź nie taki produkt. Zegarki są najróżniejsze i co ciekawe, niektóre z nich swoim wyglądem bardziej przypominają klasyczne czasomierze. Warto jednak mieć taki produkt szczególnie wtedy, gdy chodzimy w góry czy biegamy, ponieważ możemy skorzystać z GPS, możemy również przeliczyć spalone kalorie i przebyte kroki danego dnia. Święta są czasem, w którym jak najbardziej trzeba podarować prezent, który będzie użyteczny, a smartwatch będzie takim produktem bez dwóch zdań. 

Istotną zaletą smartwatchów jest to, że niekoniecznie muszą być przeznaczone dla młodych osób, które kochają ruch. To świetne narzędzie idealnie sprawdzi się dla osób starszych, które chciałyby monitorować swoje zdrowie. Taki czasomierz mierzy tętno, plus, a nawet można wykonać przez niego połączenie. Jest to więc urządzenie spełniające wiele zadań.

Marea – wybierz funkcjonalny smartwatch na co dzień

Jest obecnie wielu producentów smartwatchów, natomiast my skupiliśmy się na marce, która produkcję zaczęła niedawno, bo w 2019 roku. Należy jednak zaznaczyć, że hiszpański producent zegarki tworzy już o wiele dłużej, bo ponad ćwierć wieku. Marea cały czas stara się rozwijać, natomiast nie to jest jej głównym atutem. Przede wszystkim mowa o tym, że jest to produkt, który zachwyca swoim wyglądem. Przykładowym modelem jest Marea Fitness, który jest uniwersalny i może służyć zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jest też bardzo dobra alternatywa w postaci opasek Marea Smartband, które są dostępne w różnych kolorach.

Gdybyśmy mieli powiedzieć, co jeszcze wyróżnia smartwatche Marea to na pewno masa funkcji. Wszystkie te rzeczy, o których mówiliśmy wcześniej, ale również możliwość odbierania powiadomień, monitorowanie snu czy też prognoza pogody to czynniki, które zdecydowanie powinny skłonić was do zakupu tego produktu. Dla niektórych prawdziwą innowacją będzie to, że zegarki Marea są pyłoszczelne, więc sprawdzą się nawet podczas wykonywania ciężkich prac fizycznych.

Marka dba nie tylko o panów, ale również o panie i z myślą o nich została stworzona linia Marea Lady, która posiada dodatkową bransoletę, która sprawia, że można zmienić charakter zegarka. Dodamy tylko, że produkty Marea są wodoszczelne, więc można w nich się bez większych obaw kąpać, ale też nurkować na krótki czas. Nie można nie wspomnieć o niskiej cenie, bo to jest jedna z większych zalet hiszpańskiej marki. W porównaniu z najbardziej znanymi firmami zegarki Marea są bardzo przystępne cenowo, dlatego dobrze sprawdzi się jako prezent świąteczny.

Funkcjonalny i nowoczesny prezent – smartwatch Marea

Czy Marea to dobry produkt? Tak, jak najbardziej. Na pewno z czasem pojawią się nowe funkcje, które sprawią, że zegarek będzie jeszcze bardziej użyteczny. Warto jednak docenić hiszpańską markę za to, że idzie swoją drogą, która nie prowadzi przez produkty, za które trzeba płacić ogromne pieniądze. Marea jeszcze na pewno pokaże nie raz i nie dwa, że jest producentem, który dba o swoich klientów i jak najbardziej warto dać im szansę.