Nieszczęśliwy wypadek na drodze krajowej numer 50, który miał miejsce w pobliżu Mszczonowa (województwo mazowieckie), niestety zakończył się tragicznie – jedna osoba straciła życie. Informacje o kolizji czterech pojazdów dotarły do służb ratunkowych. W wyniku zdarzenia ruch na drodze został całkowicie sparaliżowany.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło około godziny 15:30. Zgodnie z początkowymi doniesieniami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, doszło do kolizji trzech samochodów, w wyniku której dwie osoby odniosły obrażenia.

Jednakże, późniejsze ustalenia policyjne z Żyrardowa, przekazane za pomocą mediów społecznościowych, doprecyzowały te informacje. Okazało się, że kolizja objęła cztery pojazdy, a liczba pasażerów wynosiła sześć osób. Niestety, jedna osoba nie przeżyła zdarzenia, a drugą natychmiast przetransportowano do najbliższego szpitala.

Na miejscu zdarzenia interweniowało pięć jednostek straży pożarnej. Droga krajowa numer 50 została całkowicie zablokowana, a ruch skierowano na objazdy drogami lokalnymi. Według szacunkowych prognoz drogowców, utrudnienia mogą trwać do godziny 17:30.