Fanom ogromnych ekranów i doskonałej jakości obrazu niewątpliwie ucieszy wiadomość o dostępności 85-calowego modelu telewizora 4K na polskim rynku. Ten rekomendowany sprzęt, zaliczający się do wyższej klasy urządzeń, cechuje się m.in. technologią ekranu MiniLed oraz częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz.

Atrakcyjna oferta dotyczy produktu marki TCL o oznaczeniu 85C845. Telewizor ten cieszy się znakomitą opinią w sieci, a także pochwałami ze strony konsumentów. Jest to model z górnej półki cenowej. Co ciekawe, obecnie objęty jest promocją, dzięki której jego cena została obniżona o tysiąc złotych, co sprawia, że jest to najtańsza propozycja tego typu na rynku.

Niezwykle imponujący rozmiar telewizora nie jest jego jedynym atutem. Urządzenie wykorzystuje technologię podświetlenia MiniLed i oferuje wysoką częstotliwość odświeżania – 144 Hz. Dzięki temu doskonale sprawdzi się podczas grania w gry wideo na PC czy konsoli, takiej jak PlayStation 5. To zasługa także funkcji FreeSync. W specyfikacji telewizora znajdziemy również wsparcie dla technologii Dolby Vision i HLG, cztery gniazda HDMI (w tym HDMI 2.1) oraz jeden port USB. Należy wspomnieć również o jakości dźwięku, za którą odpowiadają głośniki ONKYO 2.1 z wbudowanym subwooferem. Kolejnym atutem jest tryb IMAX Enhanced dla miłośników filmów oraz obniżony poziom emitowanego światła niebieskiego. Ten wyjątkowy telewizor z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.