Położone w południowej części Polski — na Podhalu, Tereny Bukowiny Tatrzańskiej załadowane są ciekawymi miejscami do zwiedzania, posiadając przy tym bogate oferty usług hotelarskich. Region ten słynie z kultywowania tradycji góralskich, które podczas pobytu warto poznać. Można tu zakosztować się lokalnymi specjałami, takimi jak oscypek czy bryndza, a także obejrzeć folklorystyczne występy i koncerty regionalnych zespołów. Bukowina Tatrzańska jest atrakcyjnym miejscem na wypoczynek dla miłośników górskich przygód oraz osób poszukujących wyciszenia w otoczeniu natury. To malownicze miasteczko posiada doskonałe warunki do wypoczynku, wyśmienitą kuchnię i liczne turystyczne atrakcje. Tak więc, chcąc doświadczyć uroku polskich Tatr — Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce do wypoczynku.

Atrakcje w Bukowinie Tatrzańskiej — nie tylko stoki narciarskie.

Kolejnym aspektem ważnym dla tej miejscowości są dostępne atrakcje dla ruchu. Bukowina Tatrzańska słynie z wielu stoków narciarskich z wyborem pod stopień umiejętności jazdy, przy tym posiadając liczne wyciągi narciarskie. Dostępne są one nie tylko zimą, ale i latem — stoki o tej porze roku są sztucznie naśnieżane. Od centrum Bukowiny ciągną się dostępne trasy spacerowe od krótkiego po długi dystans. Bukowina Tatrzańska doskonale znana jest z term, czyli kompleks dwudziestu basenów i ośmiu spa.

Nocleg w jednym z najpiękniejszych regionów polski, jakim jest Bukowina Tatrzańska — Apartamenty Bukowina.

Luksusowe apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej cechuje położenie w leśno-górskim krajobrazie. Liczne szlaki górskie ciągnące się poprzez całą panoramę tatr zachwycają wspaniałym widokiem gór, a w samym centrum Bukowiny Tatrzańskiej znajduje się wiele apartamentów. Obok ścieżki leśnej zlokalizowanych jest sporo luksusowych hoteli z pięknymi widokami, spośród których uwagę przykuwa Hotel NAT*** Bukowina Tatrzańska. Bogata oferta tej sieci hotelarskiej skierowana jest do wszystkich grup szukających noclegu, nieistotnie w jakiej porze roku byłby to pobyt. Tak więc apartamenty bukowina jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, wyjazd służbowy, wycieczkę rocznicową, a także dla miłośników spędzania czasu sam na sam. Poza przytulnymi apartamentami tworzonymi w zgodzie z otaczającym górskim klimatem, jak i z widokiem na pasmo tatr — oferta rozszerzona jest o strefę relaksu. W części rekreacyjnej do państwa dyspozycji dostępne są sauny sucha i parowa, jacuzzi i brodzik z zimną i gorącą wodą naprzemiennie. Jeśli więc wybrali państwo aktywne spędzanie czasu na szlakach gór w Bukowinie Tatrzańskiej, to ten hotel będzie idealnym miejscem na złapanie oddechu przed kolejnym owocnym dniem. Znajdujące się w pobliżu liczne restauracje, serwują wyśmienite posiłki z kuchni regionu, a różnorodność menu pozwoli każdemu na znalezienie czegoś dla siebie. Jednocześnie każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny, dając gościom niezależność i swobodę. Apartamenty Bukowina są również przyjazne młodszym gościom, na terenie obiektu dostępny jest plac zabaw dla dzieci, a ceny noclegów dla pociech są niższe. Przyjazd ze zwierzakiem to również nie jest problem — za dodatkową opłatą jest to możliwe. Poszukując wypoczynku letniego w Bukowinie Tatrzańskiej, a także poza okresem wakacyjnym, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami apartamentów w Bukowinie Tatrzańskiej.