Znalezione w jednym z pustostanów w Inowrocławiu zwłoki należą do poszukiwanej od minionej 13-letniej Nadii. Tak twierdzi serwis rmf24pl, który jako pierwszy podał informację o tragicznym finale poszukiwań dziewczyny.

Zwłoki nastolatki znalezione zostały przy jednym z inowrocławskich pustostanów przy ulicy Długiej to zaginiona i poszukiwana od kilku dni 13-latka Nadia. Po doniesieniach serwisu RMF domysły te potwierdziła we środę 19 października Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu oraz policja.

Jak przekazała asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu, na jednym z osiedli w mieście znaleziono w pustostanie zwłoki nastolatki, dodając, że na miejscu „odkrycia” pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z prokuratorem. Krótko po odnalezieniu zwłok i tym oświadczeniu ze stron tamtejszej policji usunięty został komunikat dotyczący poszukiwanej od niedzieli 16 października 13-letniej Nadii, co ostatecznie potwierdza podaną przez portal tragiczną informację. Policja, jak ustalił portal rmf24.pl, miała zatrzymać w sprawie podejrzanego o zabójstwo 18 – letniego mężczyznę.

13-latka była ostatni raz widziana w minioną niedzielę około południa. Tego dnia w godzinach okołopołudniowych wyszła z z domu przy ulicy Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. Miała na sobie czarną bluzę z kapturem i białym obrysem z wizerunkiem Myszki Mickey. W poszukiwaniach oprócz policji brała udział organizacja SOS Zaginięcia. Zaginionej córki szukał także ojciec zamieszczając w mediach społecznościowych apel z prośbą o pomoc w odnalezieniu Nadii.