Ogromna część społeczeństwa korzysta z platform streamingowych. W Polsce praktycznie wszyscy znamy takie serwisy jak Netflix, Player, HBO Max (dawniej HBO Go) oraz najnowszą Disney+. Dla fanów filmów i seriali mamy doskonałą informację. 14 lutego premierę w Polsce miała nowa platforma streamingowa, czyli SkyShowtime. Z platformy możemy korzystać za pomocą tradycyjnej strony internetowej, a także dzięki aplikacji mobilnej. Ma być ona również dostępna na niektórych SMART TV. Jesteście ciekawi jaka jest cena subskrypcji oraz co znajdziecie w ofercie SkyShowitme? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Ile zapłacimy za dostęp do SkyShowtime?

Żeby założyć konto w serwisie, musimy odwiedzić stronę SkyShowtime. Regularna cena subskrypcji tej platformy to 24,99 zł. To bardzo konkurencyjna oferta, w porównaniu do innych popularnych serwisów. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Właściciele platformy przygotowali dla nowych użytkowników super promocję. Chociaż nie ma tam możliwości skorzystania z darmowej wersji próbnej, to jeśli zdecydujemy się na założenie konta już teraz, za dostęp zapłacimy jedynie 12,49 zł. Co ciekawe ta oferta nie obowiązuje przez kilka pierwszych miesięcy, tylko do momentu zrezygnowania z abonamentu. Z promocji można skorzystać do 11 kwietnia. Obecnie, wszystkie materiały, możemy oglądać na komputerze, a także w dedykowanej aplikacji mobilnej. Na telewizory możemy przesyłać obraz za pomocą, na przykład, Chromecast. Jeśli chodzi o SMART TV, dostęp do platformy będą mieć niektóre telewizory marki Samsung, ponieważ te dwie firmy rozpoczęły ze sobą współpracę.

Co znajdziemy w ofercie platformy?

Już na starcie oferta platformy jest ciekawa i bogata. Właściciele przewidują jednak ciągły rozwój i dodawanie całkiem nowych produkcji. W serwisie SkyShowtime znajdziemy produkcje takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, Paramount+, DreamWorks Animation, czy SHOWTIME. W ofercie standardowo znajdziemy filmy, seriale, oraz bajki dla dzieci. Wśród aktualnie dostępnych produkcji są takie filmy jak „Top Gun: Maverick”, „Jurassic World: Dominion”, „Wiking”, a także „E.T.”, czy „Gliniarz z Beverly Hills”. Równie ciekawie prezentuje się biblioteka seriali. Na ofertę nie będą narzekać też dzieci, które mogą obejrzeć na SkyShowtime takie bajki jak „Minionki”. Serwis posiada popularne funkcje, takie jak zakładanie kilku profili i blokadę rodzicielską. Widzowie mogą korzystać też z przycisku wznów oglądanie, a platforma podpowiada kolejne produkcje do obejrzenia, na podstawie naszych preferencji. W cenie promocyjnej, z pewnością warto przekonać się osobiście jak działa serwis i jakie dokładnie produkcje nam oferuje. Z abonamentu możemy zrezygnować w dowolnym momencie.