Dina Louann, matka sześciorga dzieci, zaplanowała wyjątkowy wrześniowy urlop z rodziną na hiszpańskiej wyspie Lanzarote. To miał być ich pierwszy wyjazd od przeszło ośmiu lat, dlatego wydawał się szczególnie ekscytujący. Wszystko jednak zmieniło się, gdy tuż przed planowanym wylotem okazało się, że lot został odwołany.

Na wieść o odwołaniu długo oczekiwanego połączenia lotniczego, rodzina poczuła ogromne rozczarowanie. Wydawało się, że ich upragnione wakacje prysły niczym bańka mydlana. Następnego dnia jednak doznali prawdziwego szoku. Gdy wchodzili na pokład samolotu, zorientowali się, że są jedynymi pasażerami na pokładzie.

Film ukazujący osiem osób z tej samej rodziny cieszących się ze swobody i komfortu w całkowicie pustym samolocie zrobił furorę na internecie. Na nagraniu można zobaczyć, jak dzieci swobodnie zmieniają miejsca i podziwiają widoki za oknem samolotu. Niezwykłe doświadczenie Diny i jej rodziny obejrzało już ponad 36 tysięcy internautów, którzy nie kryli zdziwienia tym nietypowym zdarzeniem. Warto jednak dodać, że to nie jest pierwszy przypadek, gdy pasażerom udaje się otrzymać cały samolot tylko dla siebie.