Twój przyjaciel niedługo bierze ślub, a Ciebie poprosił żebyś został jego świadkiem? Przed Tobą spore wyzwanie. Będziesz musiał zorganizować wieczór kawalerski. Z reguły wieczory kawalerskie wiążą się z dużą ilością alkoholu i imprezą na mieście. Istnieje jednak wiele innych sposobów na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru/dnia/weekendu. W tym artykule przedstawiamy Ci kilka pomysłów na wyjątkowy wieczór kawalerski, który może okazać się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych imprez. Jednocześnie zapewni wszystkim dobrą zabawę, a przyszłemu panu młodemu wyjątkowe wspomnienia na całe życie.

Weekendowy wyjazd

Plany na wieczór kawalerski nie będą zależeć jedynie od Ciebie. Warto dowiedzieć się czego po tym wyjątkowym wieczorze oczekuje przyszły pan młody. Musisz również dogadać się z innymi uczestnikami tego wydarzenia. Wiemy, że ciężko jest dogodzić wszystkim, ale wspólnymi siłami dojdziecie do porozumienia. Doskonałym pomysłem na wieczór kawalerski jest wyjazd na weekend. Macie kilka możliwości. Możecie wybrać domek na kompletnym odludziu i tam szaleć do białego rana. Możecie też pojechać do innego miasta, wynająć apartament lub mieszkanie i zaszaleć na imprezie w klubie. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Musicie jednak pamiętać o zorganizowaniu jedzenia, alkoholu i o kupnie prezentu dla pana młodego. Taki weekendowy wypad kawalerski warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Macie wtedy gwarancję, że wszyscy zaplanują sobie na ten czas wolne.

Wyjątkowe atrakcje na wieczór kawalerski

Jeśli planujecie zostać w mieście, warto zaplanować na wieczór kawalerski dodatkowe atrakcje. Ostatnio bardzo popularne stały się aktywne wieczory kawalerskie. Możecie całą grupą wybrać się na przykład na tor gokartowy i urządzić tam mini wyścigi. Jeśli jesteście fanami adrenaliny, doskonałym rozwiązaniem będzie gra w paintball albo laser tag. Możecie także wybrać się na ściankę wspinaczkową, bilard albo kręgle. Jeśli wolicie zostać w domu możecie wspólnie pograć na konsoli, albo w planszówki. Wieczór kawalerski to również doskonała okazja do poznania innych gości weselnych. To pewne, że nie wszyscy się wcześniej znali. Dla fanów tradycyjnych wieczorów kawalerskich polecamy bifor w mieszkaniu, a później szaleństwo w jednym z klubów w Waszym mieście. Jednak pamiętajcie, żeby na siebie uważać. Wiele osób z pewnością słyszało o klubach ze striptizem, które naciągają uczestników wieczorów kawalerskich na ogromne wydatki.