Według planu dzisiejszej dnia, o godzinie 15:00 powinno nastąpić oficjalne ogłoszenie pełnej listy gier dostępnych na platformie Game Passa w pierwszej połowie lutego. Niestety, podobnie jak poprzednio, tajemniczość Microsoftu została naruszona. Wiarygodny insider billbil-kun przedstawił już na forum Dealabs nazwy gier, które mają pojawić się w ofercie.

Już na początku dnia informowaliśmy o najświeższej produkcji dostępnej dla abonentów Xbox Game Pass. Mimo iż nie jest to wielki przebój, to Microsoft zaskakuje swoją troską o dostarczanie swoim użytkownikom także bardzo popularnych tytułów z segmentu AAA.

Zasłużony dla społeczności graczy rzecznik billbil-kun na swojej stronie Dealabs podał trzy tytuły gier, które mają być dzisiaj oficjalnie ujawnione przez giganta technologicznego ze stolicy stanu Waszyngton, Redmond. Co ciekawe, firma ponownie postanowiła zaproponować swoim użytkownikom grę z portfolio Capcomu.

Oto wstępna lista gier na Xbox Game Pass, które mają pojawić się na początku lutego:

  • Resident Evil 3,
  • Madden NFL 24,
  • PlateUp!

W zeszłym miesiącu, subskrybenci flagowego produktu Microsoftu mieli okazję przetestować Resident Evil 2 Remake, a teraz będą mogli cieszyć się z kolejnej odsłony serii – Resident Evil 3 Remake. Oprócz tego, w ofercie znajdzie się kooperacyjna gra kulinarna, o której już wcześniej wspominaliśmy, a także kolejny tytuł wydany przez Electronic Arts (dostępny dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate dzięki EA Play).